محبوب ترین شخصیت دنیای مارول

چکیده این مطلب :

قطعا همه ما در طول زندگیمان نام ابر قهرمانانی مانند اسپایدرمن و آیرون من را شنیدیم ، اما آیا تا کنون به این فکر کردید که کدام یک از این قهرمان ها محبوب ترند و کدام یک نتوانستند آن طور که شاید و باید در دل هواداران جا باز کنند. در این مقاله ما ۱۰ کاراکتر از محبوب ترین شخصیت های دنیای مارول را به شما معرفی میکنیم.

تیتر های این مقاله :

  • مقدمه
  • شخصیت های خارج از دنیای مارول
  • محبوب ترین شخصیت های دنیا مارول

زمان حدودی برای این مقاله : ۷ دقیقه

محبوب ترین شخصیت دنیای مارول

الان ، بیش از ۸۰ سال هست که نخستین کمیک کمپانی مارول منتشر شده . در طول این مدت کمپانی مارول هزاران شخصیت و ابر قهرمانان متفاوت رو به ما معرفی کرده. اما در سال ۲۰۰۸ با استارت خوردن پروژه دنیای مارول یا MCU این قهرمان ها بیشتر شناخته شدند و بیشتر مسیرشان را به قلب و زندگی طرفدارانشان باز کردند.
در مقاله گذشته در مورد دنیای مارول و ترتیب انتشار فیلم های مارول توضیح داده شد. در این مقاله میخواهیم توضیح دهیم که کدام قهرمان ها بیشتر از همه خودشان را در دل هوادار ها جا کردند.

از گذشته تا الان ، در زمان کودکی و بزرگ سالی ، همه ما با شخصیت هایی که قدرت های فوق العاده داشتند آشنا بوده ایم ، برخی از این شخصیت ها ، مانند اسپایدر من ، پر رنگ تر و برخی از آن ها کمرنگ تر بوده اند . اما سوال این است که محبوب ترین شخصیت ها در این کمیک ها ی سوپر قهرمانی کدام هستند ؟ از این رو ما بررسی کردیم و ۱۰ تا از محبوب ترین شخصیت های دنیای مارول را از بین ۲۷ سازنده آن برای شما پیدا کردیم!

محبوب ترین شخصیت های دنیای مارول
شخصیت های خارج از دنیای مارول

شاید در ادامه مطلب تعجب کنید که چرا نام بتمن ، سوپر من و یا ددپول در این لیست ذکر نشده ، خب باید بگوییم در این مقاله فقط شخصیت هایی مورد بررسی قرار گرفتند که در دنیای سینمایی مارول ( (MCU حضور داشتند ، پس حرف شما درسته ، اگرچه شخصیت هایی مثل ددپول و ونوم و بنتمن و سوپر من بسیار محبوب هستند ، اما چون در دنیای مارول حضور نداشتند در این مقاله مورد بررسی قرار نگرفتند و در مقاله ای دیگر به این موضوع پرداخته می شود.

ددپول و ونوم - شخصیت های محبوب خارج از دنیای مارول

محبوب ترین شخصیت های دنیا مارول :

۱۰- بلک پنتر ( black Panther )

محبوب ترین شخصیت مارول - بلک پنتر
پنگ سیاه یا بلک پنتر ، پادشاه و محافظ واکاندا، با اینکه به تازگی در دنیای مارول معرفی شده . اما موفقیت چشمگیری در کسب محبوبیت از سوی هواداران داشته. بلک پنتر که اولین حضور او در سال ۲۰۱۶ و در فیلم جنگ داخلی Captain America : Civil war بود و سپس در فیلمی جداگانه در سال ۲۰۱۸ حضور پیدا کرد. به دلیل محبوبیت بالا ، کمپانی مارول تصمیم یه ساخت قسمت دوم بلک پنتر گرفت و قرار است این فیلم در سال ۲۰۲۲ به اکران در آید.


۹- تانوس ( Thanoos )


تانوس یک ابر قهرمان نیست ، بلکه یک شخصیت ابر شرور است. در واقع تانوس اصلی ترین شخصیت بد در سه فاز اول دنیای مارول است.
تانوس یک فرد قدرتمند ، با اراده و معقول است که ایده ای در سر دارد و به دنبال اجرا کردن آن ایده اش هست ، حالا به هر قیمتی که شده. همین ویژگی ها از تانوس یک شخصیتی ساخته که اگرچه شخصیت بد داستان است ، اما به دل می نشیند. به جرئت میتوان گفت که قطعا یکی از عوامل موفقیت فیلم های اونجرز ، جنگ بی نهایت و اونجرز ، پایان بازی ، همین تانوس است


۸- بیوه سیاه ( black widow)

بلک ویدو
بیوه سیاه فقط ممکن است یک انسان معمولی باشد ، اما در مدت زمان حضور در MCU توانسته است در برابر تهدیدهای فرا زمینی ایستادگی کند. وقتی فیلمش رسما منتشر شود، می توانیم درباره پیش زمینه او بیشتر بدانیم که این عالی ست. او یک مبارز با استعداد است و در دنیا به خوبی ارتباط برقرار میکند


۷- دکتر استرنج (dr.starage)

دکتر استرنج
دکتر استرنج جادوگر عالی رتبه است که در جادوگری ماهر است و می تواند هر ابعادی را در فضا بپیماید. این بدان معنی است که او به اندازه هر موجود دیگری در ابعاد فضا قدرتمند است و مجموعه ای از امکانات و دنیا های بی حد و حصر دارد که می تواند آنها را کشف کند. با این که چند سالی بیشتر از معرفی این شخصیت نمی گذرد ، اما الان دکتر استرنج به یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای مارول تبدیل شده.


۶- لوکی ( loki)

لوکیلوکی خدای شرورت است ، به این معنی که او قرار است قدرت زیادی داشته باشد و به اندازه هر شخصیت بد دیگری در MCU حیله گر باشد. مطمئناً او به دلیل برخی آشفتگی های درونی فراز و نشیب های زیادی داشته ، اما به نظر می رسد مردم واقعاً او را دوست دارند. به علاوه ، چه کسی نمی خواهد قدرت تغییر شکل دادن داشته باشد؟


۵- استار لرد ( star lord)

نگهبانان کهکشان
اگرچه استار لرد در سیاره ما متولد شد ، اما او وقت خود را در کیهان گذرانده و یاد گرفته که چگونه زیرک باشد و یک باند روفایی را رهبری کند. او جذابیتی دارد که شخصیت های دیگر ندارند و او می تواند از فناوری های جالبی استفاده کند. با این حال ، او برای مواقع ضروری اش ، چاقویی در جیب پشتی اش گذاشته است.


۴- کاپیتان آمریکا (captain America)

کاپیتان آمریکا
کاپیتان آمریکا یک سرباز نمونه است ، مردی است که بیشتر مردم می خواهند شبیه او باشند ، اما او در این مقاله جایگاهی بهتر از جایگاه ۴ ام رانتوانست تصاحب کند. بعد از تزریق سرم Super Soldier ، او توانست قهرمانی شود که همه ما آن را می شناسیم و دوست داریم. این ، همراه با قدرت و خصوصیاتی که در درون اون قرار داشت ، او را به یک قهرمان خوب تبدیل کرد. بسیاری معتقدند که اگر در فیلم جنگ داخلی یا civil war او در مقابل تونی استارک قرار نمی گرفت ، محبوبیتش بسیار بیشتر از این میشد.


۳- اسپایدر من ( Spiderman )

اسپایدرمن
تعجب کردین ؟ انتظار داشتین این اسم محبوب ترین شخصیت دنیای مارول باشد ؟ خیر ، اسپایدر من در MCU نسبتاً جدید است ، اما او قبلاً خارج از دنیای مارول به اوج محبوبیت خود رسیده و از آن جایی که در هم در MCU جدید است و هم خیلی به او بها داده نشده ، نتوانست جایگاهی بهتر از جایگاه سومی ، دست یابد . او توانایی های شگفت انگیز زیادی دارد و واقعیت این که او فقط یک نوجوان است . این به معنای این است که او هنوز هم جایی برای رشد و پیشرفت برای تبدیل شدن به محبوب ترین قهرمان دارد.


۲- ثور ، خدای رعد و برق ( Thor : God of Thunder )

ثور
ثور خدای رعد وبرق و فرمان روای آژگارد است . این به این معناست که او ذره ای از هر چیزی را در جهان مارول تجربه کرده او یکی از محبوب ترین شخصیت ها دنیای مارول و هم چنین ، یکی از قدرتمند ترین شخصیت های مارول است. زمانی که او پتکش را بر می دارد ، سطح جدیدی از قدرت برای ما نمایاین میشود که حتی هالک شگفت انگیز هم در برابر آن شکست می خورد.


۱- آیرون من (Iron Man )

محبوب ترین شخصیت مارول - آرون من
تونی استارک یا آیرون من ، در قلب تمامی طرفداران مارول جای دارد. شوخ طبعی ، جدیت ، مسئولیت پذیری و فدا کاری او را به شخصیتی تبدیل کرده تا همه جوره محبوب باشد. به نظر دو علت اصلی برای محبوبیت غیر قابل توصیف شخصیت آیرون من وجود دارد. اولیش سرمایه گذاری موفق کمپانی مارول بر روی آیرون من است که او را مسئول اتفاقات اصلی و پیشرفت دنیای مارول کرده. و دومی بازی فوق العاده و شگفت انگیز رابرت دونی جونیور ( Robert Downy Jr.) است که همه را مجذوب خودش کرده. شخصیت او جایی شکل میگیرد که تونی استارک یک میلیاردری که صاحب یک شرکت اسلحه سازی ست ، توسط گروهی تروریستی دستگیر میشود ، این نابغه میلیاردر برای رهایی از اسارت ، بدون هیچ امکاناتی ، برای خود یک زره آهنی پرنده میسازد

منبع : وبسایت رسمی رنکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست